Başak Filtre birçok ülkeden ithalatları ve birçok ülkeye ihracatları ile Dünya çapında bir filtre firmasıdır. Kendi üretimi ve markası olan BFS Başak Filtre’yi de Dünya pazarına kendi kalite ve güvencesi ile sunmaktadır.

Markalarımız

BFS Başak Filtre

Başak Filtre birçok ülkeden ithalatları ve birçok ülkeye ihracatları ile Dünya çapında bir filtre firmasıdır. Kendi üretimi ve markası olan BFS Başak Filtre’yi de Dünya pazarına kendi kalite ve güvencesi ile sunmaktadır. Ürünlerimizi incelemek için tıklayın.

 

bina-görseli

Mann Filtre

MANN+HUMMEL GMBH, 1941 yılında Stuttgart yakınlarındaki Ludwigsburg’da Adolf Mann ve Dr. Erich Hummel tarafından kuruldu.Dünya çapında erişilebilirliğe sahip MANN+HUMMEL’in filtre markasının adı MANN-FILTER’dır. Ürünlerimizi incelemek için tıklayın.

 

mann

Fleetguard

Columbus, Indiana’da temelleri 1919 yılında atılan Cummins şirketinin kökleri yenilik, kararlılık ve topluma verdiği sözlerle beslenmiştir. Cummins, dizel motor üretimi, satışı, servisi ve alakalı teknolojilerde Dünya çapında bir şirkettir. Ürünlerimizi incelemek için tıklayın.

 

fleetguardanasayfa

Fil Filtre

Fil Filtre 1966 yılında Iskenderun’da kurulmuştur. Yeni, dinamik ve girişimci yapısı ve Türkiye’nin ilk ve en büyük filtre fabrikası olması ile Fil Filtre, Türkiye’nin geleceğini yansıtmaktadır. Ürünlerimizi incelemek için tıklayın.

 

filfilter-ekip